Zadzwoń już teraz: tel. 508 558 538

Firma Tomex- Skład Opału Skup Złomu wspiera finansowo rozwój sportu w gminie Prudnik. Jesteśmy oficjalnym sponsorem Orlika w Prudniku.

W szczególności wspieramy najmłodszych sportowców finansowo! Współpracujesz z firmą Tomex- Skład Opału Skup Złomu? = wspierasz rozwój sportu, a może nawet nie świadomie rozwój twojego dziecka.

Celem naszej firmy jest: stworzyć jak najlepsze warunki do rozwijania umiejętności zespołowych, jak i kształtowanie charakteru, sportowej rywalizacji, zawzięcia w darzeniu do celu, punktualności, pokorności, dyscypliny, kultury, i komunikacji.

Jesteśmy przeciwnikami korupcji, paserstwa, oszustw - stawiamy przede wszystkim na rzetelność w sporcie, jak i w prowadzonej działalności gospodarczej stawiamy na uczciwą i sprawiedliwą konkurencje, dlatego też jesteśmy najprawdopodobniej największą firmą w danej branży w powiecie Prudnickim. Staramy się wspierać najlepszych i najbardziej potrzebujących.

W imieniu firmy Tomex chcieliśmy pogratulować wychowanką Orlika w Prudniku osiągniętych sukcesów na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. Życzymy młodym sportowcą kolejnych sukcesów sportowych.

Galeria zdjęć